High Fidelity & Vinyl Club AC Records

Słowo „winyl” dla melomanów jest synonimem klasy. Wysokiej klasy. W rzeczywistości winyl winylowi nierówny. Są płyty fenomenalne i takie, o których lepiej zapomnieć. Rolą pism specjalistycznych, takich jak „High Fidelity”, jest wyławianie tych pierwszych i ich promocja.

AC Records, wytwórnia Adama Czerwińskiego, to połączenie autentycznej pasji, doskonałego gustu muzycznego i wiedzy. Właśnie takich ludzi szukamy i takim przedsięwzięciom kibicujemy. Związany z nimi Klub Winylu jest naturalnym przedłużeniem jej działalności, skracającym dystans między muzykami, wydawnictwem i melomanami.

Vinyl Club AC Records jest najlepszym sposobem na propagowanie kultury winylu w jego najlepszym wydaniu. „High Fidelity” chce być częścią tej wyjątkowej grupy ludzi, zostaje więc głównym parterem klubu. Będziemy państwa informować o wszystkich nowościach z nim związanych, recenzować wszystkie jego wydawnictwa, przeprowadzać wywiady z ludźmi odpowiedzialnymi za muzykę i dźwięk.

Zachęcamy wszystkich, dla których liczą się dobra muzyka i dobry dźwięk – Vinyl Club AC Records jest miejscem, które zapewnia i jedno, i drugie. Nasza współpraca to dla nas idealny prezent na 15-lecie magazynu. Państwa również zapraszamy do wspólnego świętowania i zapisów do klubu.

Wojciech Pacuła
Redaktor naczelny