Już jest! Re-edycja albumu 'In a Sentimental Mood”

Pierwszy press tego wyjątkowego nagrania rozszedł się bardzo szybko. Dlatego postanowiliśmy – na prośbę wielu słuchaczy – dotłoczyć 500 egzemplarzy tego nagrania na czarnym winylu w numeracji 501-1000. 
 
Nagrany w 2018 album legendarnego pianisty Wojciecha Karolaka i perkusisty Adama Czerwińskiego zawiera porywające wersje standardów jazzowych m.in. „In a Sentimental Mood” Duke’a Ellingtona czy „A Frame for the Blues” Slide’a Hamptona. Muzyka, nagrana na setkę bezpośrednio na 24-śladowy magnetofon Studer w gdańskim studiu Custom 34, wydana w pełnym analogu AAA zachwyca ciepłym i dynamicznym brzmieniem z organami Hammonda w roli głównej.
Tę jakość docenili nie tylko miłośnicy najlepszego brzmienia, ale i dziennikarze oraz specjaliści w Polsce i na świecie. Płyta zdobyła wyróżnienie Big Red Button przyznawane przez miesięcznik High Fidelity oraz została nominowana do nagrody International HIFi Press w kategorii „Best Audiophile Recording” na  wystawie hifi Rocky Mountain Audio Fest w Denver Colorado.
Teraz można ponownie cieszyć się muzyką Wojciecha Karolaka i Adama Czerwińskiego wprost z płyty winylowej. Zapraszamy.