Skip to content
vinyl-club_transp

Regulamin Vinyl Clubu AC Records

 

Vinyl Club AC Records (dalej: Klub) zostaje powołany przez miłośników płyt winylowych i kieruje swoją ofertę dla wszystkich osób, które także podzielają tę pasję i miłość do wyjątkowego brzmienia i najlepszej jakości realizacji nagrań i produkcji płyt winylowych.

 1. Klub będzie wydawał płyty winylowe z częstotliwością dwóch miesięcy. Będą to unikalne wydawnictwa o nakładach nie wyższych niż 600 egzemplarzy, niedostępne w sprzedaży rynkowej.
 2. Zapisy do Klubu prowadzone są na stronie internetowej Klubu, na jego fanpage’u FB oraz w punktach partnerskich.
 3. Członkostwo w Klubie trwa 12 miesięcy i realizowane jest na zasadzie subskrypcji określonej ilości płyt. Członek zobowiązuje się do zakupu wydawnictw zgodnie z zadeklarowaną subskrypcją.
 4. Członek Klubu otrzyma informację o zbliżającym się końcu subskrypcji na miesiąc przed upłynięciem jej ważności. Brak potwierdzenia chęci jej kontynuacji, automatycznie spowoduje wygaśnięcie członkostwa w Klubie i wstrzyma możliwość zakupu wydawnictw Klubowych.
 5. Tylko Członek Klubu ma prawo do zakupu wydawnictw z oferty Klubowej.
 6. Klub zapewnia stałe ceny na swoje wydawnictwa płyt winylowych oraz opcjonalne upusty zależne od wybranego planu członkowskiego.
 7. Klub przewiduje członkostwo VIP, które oprócz specjalnie dostosowanej oferty będzie upoważniało do współtworzenia planów wydawniczych Klubu.
 8. 200 pierwszych egzemplarzy każdego wydawnictwa będzie dostępne w formie numerowanego wydania specjalnego ‘Limited Edition’ na barwionym winylu.
 9. Wydawnictwa “Exclusive Edition’ przed wprowadzeniem ich do stałej oferty Klubowej dostępne będą na zasadzie licytacji numerów 11-20, oraz za dodatkową dopłatą dla numerów powyżej 21. Numery 1-10 pozostaną do wyłącznej dyspozycji AC Records.
 10. Klub zapewniać będzie dostęp do płatnych i nieodpłatnych wydawnictw dodatkowych w formie płyt winylowych, CD oraz plików do pobrania. Aktualne ceny wydawnictw dodatkowych będą dostępne na stronie internetowej Klubu.
 11. Opłaty za wysyłkę subskrybowanych wydawnictw ponosi Klub. Opłaty za wysyłkę wydawnictw dodatkowych będą zależne od rodzaju płatności i wartości jednorazowego zakupu i dostępne na stronie Klubowej.
 12. Klub przedstawiać będzie Członkom oferty specjalne oraz bonusy wg zadeklarowanej subskrypcji i dodatkowych zakupów członka Klubu.
 13. Wszyscy Członkowie Klubu będą otrzymywać systematycznie drogą email Biuletyn Informacyjny o planach wydawniczych Klubu, planowanych edycjach specjalnych oraz o planach koncertowych artystów wydających płyty w wydawnictwie AC Records. Biuletyn zawierać będzie kuratorskie opisy płyt (artystyczny i nagraniowy), zdjęcia oraz filmy z sesji nagraniowych.
 14. Regulamin Klubu może ulec zmianie dla potrzeb rozwoju oferty AC Records. Zmiana regulaminu nie powoduje ustania aktualnie aktywnych subskrypcji.

Sulęczyno, 15.11.2018, aktualizacja 27.11.2020

Realizacja zamówień online, dostaw i reklamacji

 1. Wszystkie zagadnienia związane z zamówieniami przez stronę acrecords.pl realizuje AC Records (AD-DRUM, Al. Wyzwolenia 10, Sulęczyno, Polska, NIP: 5591555719, REGON: 369329754).
 2. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane produkty były wolne od wszelkich wad. W przypadku reklamacji prosimy zawsze o kontakt na sklep@acrecords.pl. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone jak najszybciej.
 3. Dostępne formy płatności to bezpośredni przelew na konto (mBank: 03 1140 2004 0000 3202 7826 2074) oraz płatności online realizowane przez Blue Media S.A. – karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
 4. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do
  karty płatniczej Zamawiającego lub inny rachunek podany indywidualnie. W przypadku otrzymania płatności przelewem – na konto z którego otrzymano przelew.
 5. Czas realizacji zamówień liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub otrzymania pozytywnej autoryzacji przy płatności kartą.
 6. Zamówienia wysyłane są raz w tygodniu
 7. Dla potrzeb realizacji i obsługi zamówień przetwarzane są Państwa dane osobowe wyłącznie w zakresie wymaganym przez obowiązujące prawo.
 8. Od umowy można odstąpić w terminie 14 dni od momentu dostarczenia produktu