Nadchodzą zmiany w AC Records

Biorąc pod uwagę wiele bardzo cennych dla nas opinii, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian w funkcjonowaniu Vinyl Clubu oraz strony internetowej AC Records. Mamy nadzieję, że zmiany te zyskają Waszą aprobatę i ułatwią dostęp do naszych wydawnictw.

Podstawowa zmiana polegać będzie na wyłączeniu członkostwa na 1LP. Cenimy Wasz wolny wybór i chęć zakupu dowolnego LP, zanim postanowicie dołączyć do grona Vinyl Clubu, gdzie czekają na Was dodatkowe zniżki i bonusy.

Natomiast wszyscy istniejący i przyszli członkowie Vinyl Clubu, z abonamentami na 3LP lub 6LP zachowają swoje rabaty a dokonane już przedpłaty pozostaną w mocy. Zyskacie też nowe, łatwiejsze możliwości zamawiania wydawnictw specjalnych (np wydań na szpulach), możliwość zakupu wybranych pozycji jako płyty CD oraz dodatkowe bonusy do zamówień.

 

W związku z powyższym, w najbliższych dniach mogą występować drobne ograniczenia w funkcjonowaniu sklepu i niektórych części strony. Zmienimy także trochę wygląd, układ i odpowiednio dostosujemy treści podstron.

Liczymy na ciepłe przyjęcie nadchodzących zmian i chętnie poznamy Waszą opinię na ich temat.
Oczywiście damy znać, gdy cały proces się zakończy.

z analogowym pozdrowieniem,
Adam Czerwiński & ACR Team